Бинариум відгуки 2017
4 (80%) 5 votes

Бинариум отзывы 2017

Йде час, настав 2017 рік. Все змінюється, в тому числі і світ бінарних опціонів. Сьогодні у нас на порядку денному для брокер Бинариум відгуки 2017. Тільки самі нові та актуальні відгуки про брокера Бинариум на цій сторінці. Реальні трейдери бінарних опціонів розкажуть нам, як у них вийшло торгувати і взаємодіяти з Бинариумом в 2017 році. Читайте і робіть висновки…

Бинариум відгуки 2017

Бинариум відгуки 2017 допоможуть новачкам і досвідченим трейдерам профі розібратися підходить для них брокер Binarium. Читаючи ці відгуки можна дізнатися про недоліки і достоїнства брокера. Визначити його переваги і слабкі сторони в порівнянні з конкурентами. Ми рубликуем тільки відгуки від реальних трейдерів, у випадку яких-небудь сумнівів у реальності людини надіслав нам відгук, редакція залишає за собою право зв’язатися з ним.

Шановні трейдери, відвідувачі сайту Bopt.org якщо Вам є що сказати хорошого або поганого про брокера бінарних опціонів Бинариум, будь ласка, надсилайте Ваші відгуки за координатами, вказаними на сторінці Контакти.

Також можна писати свої відгуки в коментарях до цієї сторінці. З нетерпінням чекаємо Ваших думок! А поки перейдемо до тих відгуків про Бинариуме 2017, які у нас вже є:

Бинариум відгук 2017 №1

Валерій, 38 років, інженер по техніці безпеки, Одеса

З роками все важче зважитися на зміни у своєму житті. Як і багато хто, я свою кар’єру почав будувати після університету, але так і не досяг бажаного визнання на роботі через роки. Стабільної зарплати хотілося завжди, так і отримую стабільно і, на жаль, мало грошей. Рішення не шукав, занадто консервативний я, допомогла колега по роботі. Розповіла, що з чоловіком вже успішно торгують опціонами на платформі. Я сумнівався, все таки багато шахраїв, тим більше всі ці іноземні компанії. Переконливим аргументом для мене в користь старту торгівлі стало те, що брокер російський і вкласти для початку я міг зовсім небагато. Я переглянув в інтернеті відгуки про Бинариум. Репутація серед інвесторів брокера була хорошою. І тоді я вирішив, що я не втрачу багато, якщо спробую. Депозит можна поповнити сумою від 9 доларів, в наш час за цю суму максимум раз в магазин сходити, а тут я мав шанс з 9 доларів зробити більше, при цьому сильно не напружуючись. Моя спроба стала моєю точкою відправлення, з того ж дня і залишаюся трейдером Бинариум. У мене виходить заробляти гроші і розвиватися на платформі Бинариум.

Перейти на сайт брокера

Бинариум відгук 2017 №2

Аркадій, 53 роки, слідчий, Винниця

Коли ти розумієш, що поставлені цілі ніяк не реалізуються, що задумане не відбувається, настає період внутрішнього застою. Всі ці розумні психологи називають це кризою, то одного віку, то другого. Але ось я точно впевнений, що повноцінно щасливий і успішна людина, не буде «у кризі». А тому, що немає приводу для «самокопання», для сумнівів або жалості до себе. Я зіткнувся з психологічним згасанням в 50 років. Кругла дата, круглий живіт і 0 успіхів. Зрозуміти і прийняти той факт, що ти навіть не заробив на стабільне «завтра» я не міг, соромно. Моя робота приносить копійки, грамоти і сивину. Що ж потрібно було сидіти і чекати пенсію, але не готовий я до такого ще. В інтернеті я випадково прочитав про торгові стратегії, що це таке, і що відкривати угоди на бінарних опціонах можна на торговій платформі. Інтерес прокинувся, підтримала і дружина, побачивши іскру і «життя» в моїх очах, вирішили, що вкладемо суму для перших угод, а там як піде. Відгуки про Бинариум були хороші і це ще більше мотивувало, чесний брокер і чесні гроші. У мене вийшло не з першої угоди примножити суму, але, як тільки я навчився по торговим стратегіям робити аналіз, всі опціони на платформі Бинариум стали закриватися з прибутком.

Перейти на сайт брокера

Бинариум відгук 2017 №3

Мілена, 24 років, секретар, Житомир

Я про торгівлю на бінарних опціонах дізналася від одногрупника. Ще в студентські роки він розповідав нам про трейдинг, це було захоплююче і цікаво. Ми всі бачили, що матеріально наш знайомий не скутий, а значить, ця діяльність приносить йому результат. Але, студенти не можуть ще стабільно стояти на ногах, а вкласти гроші батьків, виділені на життя, в невідомий мені трейдинг було страшно. До питання торгівлі на бінарних опціонах я повернулася, отримавши першу зарплату. Я влаштувалася працювати секретарем, і нехай моє жалування було скромний, але це був мій «капітал» і розпорядитися цими грошима я могла як завгодно. Я звернулася до свого товариша, і він вже детальніше розповів мені про брокер Бинариум, про торгові умови і про правила покупки опціонів. Я перед реєстрацією на сайті Бинариум прочитала багато відгуків про Бинариум, і проконсультувалася з менеджерами з підтримки з усіх питань. Як тільки стало все ясно, я увійшла на платформу і відкрила свою першу операцію, а потім другу, третю і т. д. Зараз я стабільно заробляю на Бинариум, і заробляю більше, ніж секретар. Шкодую тільки, що не відкрила для себе трейдинг з Бинариум кілька років тому, все-таки треба було ризикнути раніше.

Перейти на сайт брокера

Бинариум відгук 2017 №4

Денис, 32 роки, системний адміністратор, Біла Церква

Моя робота дозволяє мені проводити багато часу за комп’ютером. Не всі хвилини робочого дня я суворо займаю роботою. Перший час сидів у перервах і грав в онлайн ігри, затягує, захоплююче, але що-то став помічати дратівливість у собі, так і менше часу приділяли роботі вже, то хотілося пройти рівень, досягти рангів. Розуміння прийшло не відразу, але треба було закінчувати з іграми, а що ще можна робити за комп’ютером, чим себе зайняти. Пробував читати книжки, вести блог, не захопило. Прочитав про бінарні опціони як-то. Явно зрозумів, це те, що треба, і в мережі, і прибутково, і цікаво. Вирішив відкривати угоди на платформі брокера Бинариум, тому що це перший російський брокер, так і тому, що вони запропонували хороший список навчальних матеріалів. Єдина компанія, де за навчання не треба платити, і все дуже доступно описано для новачків. Бинариум відгуки хороші, я теж хочу додати коментар для тих, хто шукає себе, з Бинариум можна багато заробляти, головне час трейдера і бажання.

Перейти на сайт брокера

Бинариум відгук 2017 №5

Дарина, 29 років, домогосподарка, Перм

Для кожної жінки материнство це важливо, мені також пощастило пізнати це щастя і стати мамою. У мене двоє чарівних дітей 2 років. Я людина з активною життєвою позицією і довго сидіти « у пелюшках» не змогла, спочатку писала статті в місцеву газетку про виховання дітей, потім стала шити і продавати свої вироби. Все добре, амбіції реалізовані, але діти є діти, вимагають крім уваги ще й грошей для їжі, одягу та розвитку. Шукала спосіб, як більше заробляти від своїх умінь, а в результаті прочитала відгук про Бинариум брокері від однієї з дівчат на форумі. Марина, так звали дівчину, теж, як і я була активною мамою, але відкрила для себе бінарні опціони і тепер з дітьми не вдома сидить, а їздить на курорти. Вирішено, я теж хочу, як Марина. Зареєструвалася на сайті легко, для початку суму знайшла на перші контракти, настав час працювати. Не так легко, як здавалося, але все ж таки поступово почали заробляти гроші. Велике спасибі аналітику Бинариум за індивідуальне навчання, саме завдяки цьому сервісу я багато в чому розібралася. Бинариум це брокер для тих, хто вірить в себе і готовий працювати.

Перейти на сайт брокера

Бинариум відгук 2017 №6

Микита Леонідович, 43 роки, викладач в університеті, Запоріжжя

І все-таки студенти, дивовижний народ, я вам скажу. Я стикаюся з цим прогресивним прошарком населення щодня, і бачу, що студент змінюється з року в рік, мутує, я б сказав. Якщо раніше я бачив більший потенціал в учнях, уважно слухають мене, відвідують лекції, то зараз я більше схильний думати, що ось ці прогульники і смішно одягнені підлітки, досягнутий куди більшого. А знаєте чому, та тому що вони адаптуються під життя і вміло справляються з подразниками. Консерваторам не дано експерименти. Приймаючи іспит, вступив у дискусію з одним студентом. Тема дебатів, а навіщо мені ваш предмет, якщо я, отже, заробляю. Ну і слово за слово, поділився своїм способом заробітку грошей. Я, звичайно, засмутився, що підростаюче покоління не хоче вчитися, але прийшовши додому все думав і думав про його розповіді. Не витримав і зайшов в інтернет, прочитав відгуки про Бинариум, це брокер бінарних опціонів. І вирішив зрозуміти, в чому ж сенс торгівлі на бінарних опціонах. Минуло півроку тієї бесіди зі студентом. Я також заслужений педагог, але і успішний трейдер. Я заробляю для сім’ї, для дітей і навіть на кафедру купив книжки зі свого прибутку. Торгівля бінарними опціонами це майбутнє, я сам у цьому переконався. Головне пробуйте, на Бинариум багато цікавого є, можна починати з невеликих вкладень, є розділ Навчання, є і торговельні функції. Пробувати варто однозначно.

Перейти на сайт брокера

Бинариум відгук 2017 №7

Віктор, 36 років, юрист великої компанії, Мінськ

В нашій країні не так вже й просто заробити багато грошей. Якщо розглядати навіть великі компанії та підприємства, так чи інакше, все пов’язано з держзакупівлями, гостендерами і держзамовленнями. Я працюю юристом вже давно, з останніх курсів університету з розподілу дали місце, і ось працюю на благо батьківщині, але ось щось батьківщина не сильно прагнути давати мені благо, я про матеріальне благо. Зарплата не велика, а роботи багато. Була у нас конференція на роботі і приїжджали колеги з Росії, розповіли про першого російського брокера на бінарних опціонах. Як-то тема бесіди зайшла за гроші, і ось один чоловік розповів, що заробити можна не тільки сидячи в костюмі за столом. Я відразу вирішив, що хочу спробувати трейдинг на бінарних опціонах. Відкрив сайт Бинариум, пройшов реєстрацію і перевів суму на депозит, торгівельні умови оптимальні, консультації з підтримки відповіли швидко в чаті на сайті і підказали все. Відгуки про Бинариум всі, як один, позитивні. Я усвідомлював, що можу, як заробити суму, так і втратити гроші. На щастя, поступово я вийшов на рівень стабільного прибутку з Бинариум. Можу вже навіть давати поради по трейдингу.зміст торгівлі на бінарних опціонах. Минуло півроку тієї бесіди зі студентом. Я також заслужений педагог, але і успішний трейдер. Я заробляю для сім’ї, для дітей і навіть на кафедру купив книжки зі свого прибутку. Торгівля бінарними опціонами це майбутнє, я сам у цьому переконався. Головне пробуйте, на Бинариум багато цікавого є, можна починати з невеликих вкладень, є розділ Навчання, є і торговельні функції. Пробувати варто однозначно.

Перейти на сайт брокера

Бинариум відгук 2017 №8

Максим, 26 років, зварювальник, Павлоград

Бинариум це брокер для тих інвесторів, які готові інвестувати суми, але і готові працювати. Якщо ви просто вирішили вкласти гроші і не збираєтеся думати і робити аналіз, то просто будьте готові до втрат і втрат всього депозиту. Я можу радити саме з даною компанією відкривати ордери, тому що вони не обманюють, відгуки Бинариум тільки хороші. Сам почав купувати опціони ще пару років тому, але далеко не відразу у мене пішла прибуток. Багато було і збиткових опціонів перший час, вся справа в досвіді я вважаю. На сайті брокера я пройшов навчання і сам, і з професійним трейдером, результат класний. Я приділив багато часу і практиці по стратегіям на сайті брокера, хороші методики аналізу. Зараз я заробляю суми, достатні для життя. І не так вже й важливо, що я всього лише зварювальник за професією, моя основна робота зараз трейдинг.

Перейти на сайт брокера

Бинариум відгук 2017 №9

Альберт, 44 роки, дизайнер, Миколаїв

Не завжди виходить з першого разу зрозуміти своє призначення в житті. Багато проживають життя, та так і не знаходять своє місце під сонцем. Я вважаю, що це велике везіння, що після 40 мені вдалося відкрити в собі новий талант, це талант трейдера. Нехай це слова максималіста, але, тим не менш, я тепер заробляю чимало і проводжу час з користю. Моя сім’я вже оцінила мої старання, відвіз всіх на морі минулого літа. Перед вибором компанії я читав велику кількість відгуків бинариум, і вибрав брокера усвідомлено, розумію, що тільки так і треба. У Бинариум багато хорошого, а найприємніше, що зайти на платформу я міг з мінімумом, не потрібно відразу переклад великих грошей на депозит. Підтримка працює строго в розкладі і для відповідей не треба довго чекати, позавчора мені фахівець відповіла за кілька секунд. Якщо говорити про виведення грошей, то я виводжу прибуток кожен місяць, щоб був нормальний обсяг, ніколи не підводив брокер, тільки три дні і вже бачу гроші на своїй карті.

Перейти на сайт брокера

Бинариум відгук 2017 №10

Анфіса, 23 роки, вихователь, Луцьк

Мені дуже подобається робота з дітьми, це так чудово спостерігати за ростом і розвитком малюків, але, на жаль, моя професія за покликанням не дає мені можливості бути матеріально незалежною людиною. Мені 23 роки, і я донедавна жила з батьками, вони ж мені допомагали фінансово. Трохи соромно було, але що ж поробиш, обговорювали з подругою як-то моє становище, вона підказала подивитися інформацію про бінарні опціони, сама вона не пробувала, але її молодий чоловік успішно заробляв на цьому торговому інструменті. Я, звичайно, сумнівалася і не дуже вірила, що мені підійде такий підробіток, але вирішила прочитати. Так я дізналася про бінарних опціонах, про типи опціонів, про правила торгівлі. Далі треба було вибрати брокерську компанію, в рейтингу був серед кращих і брокер Бинариум, так як це російська компанія, то мені вони більш цікаві. Відгуки про бинариум я теж читала, були нейтральні, і хороші, поганих не бачила. Так от я і почала з Бинариум співпрацю, у мене виходить теж заробляти, послуги і всі сервіси брокера на вищому рівні. Можу сказати, що завдяки прибутку з опціонів на Бинариум, я тепер знімаю квартиру і забезпечую себе сама повністю. Тепер я працюю вдома для матеріальної стабільності і вихователем для душі.

Перейти на сайт брокера

Бинариум відгук 2017 №11

Самвел, 49 років, приватний підприємець, Ужгород

Я в бізнесі багато років, це моє життя і мої успіхи. Завжди все йшло рівно, ніколи не було збиткових місяців, але ось 2016 рік показав, що не все так гладко. Пішли борги, і був період застою в бізнесі. Як-то треба було і гроші повертати, і заробляти гроші, щоб втримати на плаву хоч те, що залишилося в мене. Я нічого особливо робити не вмію, працювати на кого-то не хотів. Просто випадково почув про трейдинг на Форекс і на бінарних опціонах. Прочитав про форекс, заплутався і зрозумів, що не зможу. А ось бінарні опціони мені здалися цілком доступними. Не знаю іноземних мов, бо для росіян шукав брокера, побачив відкликання бинариум. Так і почав у них справи робити, завів грошей, подивився уроки на сайті, стратегії. Допомагали дуже навчання з аналітиком бинариум, торгові сигнали і торгова кімната. Це диво сервіси, якби не вони, то гроші я б тільки мінімальні заробляв. Я радий, що Бинариум вибрав, цей брокер дав мені можливість заробляти. Я розібрався з усіма фінансовими проблемами і врятував бізнес.

Перейти на сайт брокера

Бинариум відгук 2017 №12

Альона, 36 років, швачка, Брест

Є жахливий стереотип, що трейдером можуть бути тільки чоловіки. Я коли комусь розповідаю про свої успіхи в торгівлі на бінарних опціонах, всі вважають, що це лише мої фантазії або перебільшення. Так, у мене немає вищої освіти, я за середнім спеціальним освітою швачка, але, тим не менш, я зростав в угодах на опціонах. Мало, хто з трейдерів має спеціальність фінансиста або аналітика за профілем, але працюють люди, і заробляють. Так що, якщо ви почуєте, що у вас немає навичок або знань для трейдингу, то не вступайте в полеміку, а просто йдіть собі на платформу і купуйте опціони. Коли ви станете мільйонером, вам вже буде не цікаво думка оточуючих. Я на платформі Бинариум відкриваю позиції, відгук про Бинариум я залишаю для тих, хто шукає надійну компанію з хорошим обслуговуванням. Мені імпонує ставлення менеджерів підтримки брокера Бинариум, завжди привітні і пропонують бонус на депозит. На Бинариум можна прийти і з мінімальним капіталом, тут вас навчать, і допоможуть у всьому.

Перейти на сайт брокера

Бинариум відгук 2017 №13

Філіп, 21 рік, студент Херсон

Я ніколи не мав проблем з грошима. Мені пощастило, батько з ранніх років давав мені все, що я хотів. Не думав я ніколи і про те, звідки гроші беруться, і як їх отримують звичайні люди. Так було завжди, якщо б не сталася звичайна «життя». Всі мої друзі студенти почали говорити про своїх цілях, що хочуть бути юристами, економістами або лікарями, пройшов період гуляння. А я так і не зрозумів, що ж я хочу, університет не ходив, мене відрахували. Якесь спустошення настав. Тоді я прийшов до думки, що хочу чогось досягти сам. Я відмовився від підтримки батька, але гроші потрібні були, товариш запропонував трейдинг на бінарних опціонах спробувати, справа законне, вкласти треба було не багато, і навчиться можна було дуже швидко при бажанні. Я спробував і зрозумів, що і сам можу заробляти гроші. Я не читав відгуки про бинариум перед реєстрацією, довірився порадою знайомого і не шкодую. Бинариум дуже хороший брокер, є багато торгових активів і суми з рахунку можна швидко, за кілька днів виводжу гроші. В університеті я відновився, вчуся на психолога, заробляю на Бинариум. Мій батько пишається мною тепер ще більше.

Перейти на сайт брокера

Бинариум відгук 2017 №14

Костянтин Іванович, 62 роки, пенсіонер, Уфа

Я все життя працював на підприємстві у відділі аналітики та статистики. Для мене вибір на користь бінарних опціонів виявився не випадковим, оскільки, вийшовши на пенсію, я шукав собі заняття для розминки мізків. Технічний аналіз-це якраз те, що мені так необхідно було, але як виявилося, що в період прогресивних технологій можна і гроші заробляти віддалено на цьому. Мені, як людині у віці, було страшно саме почати торгівлю на платформі брокера. Деякі заощадження у мене були, але не хотілося б суму вкласти на рахунок шахраїв. Я прочитав всі думки інвесторів, і за відгуками бинариум обрав у якості свого брокера. Російська платформа і російською обслуговування консультантів, мені все підійшло. Я вірив, що зможу і зміг. Тепер на бінарних опціонах я заробляю 10 пенсій в місяць, не потребую ні в чому, і онуку допомагаю з оплатою університету. Відкривати угоди на Бинариум дуже легко, вибираєте актив і проводите аналіз, як зміниться ціна його через певний час. Закликаю всіх пенсіонерів не сидіти в квартирах просто так, пробуйте і заробляйте, як я.

Перейти на сайт брокера

Бинариум відгук 2017 №15

Андрій, 33 роки, старший продавець, Рига

Зараз вже і не пам’ятаю, чому почав шукати додатковий дохід. Шукав швидше хобі, щоб було, чим вечорами займатися після роботи. А роботу я свою люблю цілком, і міняти її не збираюся донині. В Інтернеті так багато зараз статей і розповідей про додатковий заробіток, про нові професії. Очі розбігаються від достатку, але зацікавив мені розповідь одного чоловіка, про бінарні опціони, він паралельно давав свої відгуки про бинариум, але на той момент брокер мене мало цікавив. Я вперше почув про опціони і хотів дізнатися як можна більше про них. Але нормальної інформації про фінансовий інструмент не так і багато. В результаті добре згенерований навчальний матеріал я знайшов на сайті того самого брокера бінарних опціонів Бинариум, я вирішив, що залишуся і спробую свої сили з цією компанією, раз вже другий раз мене підвела доля саме в нього. Не пошкодував жодного разу, що вибрав Бинариум, зручна площадка, на сайті все просто, багато цікавих пропозицій для інвесторів: функції, торгові сигнали, підтримка фахівцями, навчання з аналітиком, стратегії. Я завдяки брокеру тепер вдома заробляю більше, ніж у магазині.

Перейти на сайт брокера